Nasz zespół tworzą doświadczeni księgowi, posiadający kompetencje zarówno w obsłudze księgowej i płacowej małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Natomiast dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami podatkowymi i prawnikami z szerokimi kompetencjami w zakresie cen transferowych, ulg i dotacji oraz przekształceń podmiotów gospodarczych, możemy zaoferować kompleksową obsługę firm nie tylko w zakresie księgowości, ale także innych zagadnień podatkowo-prawnych.

Agnieszka Kozioł-Wójcik

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, biegły rewident wpisany do rejestru prowadzonego przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów (nr wpisu 10504).

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w księgowości i finansach przedsiębiorstw. Pierwsze siedem lat w swojej karierze pracowała dla firm audytorskich należących do tzw. „wielkiej czwórki”, zajmując się badaniem sprawozdań finansowych firm z różnych branż. Następnie przez wiele lat zatrudniona była w dużych spółkach z kapitałem amerykańskim w Krakowie, zajmując stanowiska Główna Księgowa, Członek Zarządu ds. Podatków i Księgowości, a także Dyrektor Europejskiego Centrum Usług Księgowych. Oprócz doświadczenia w księgowości, sprawozdawczości finansowej i rozliczeniach podatkowych, posiada także doświadczenie w rozliczaniu inwestycji, dokumentowaniu projektów dofinansowanych przez Unię Europejską oraz prowadzeniu sprawozdawczości w związku z działalnością w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

W latach 2010-2014 współpracowała z Wyższą Szkołą Europejską im. J. Tischnera w Krakowie, gdzie prowadziła wykłady z zakresu Rachunkowości Zarządczej dla studentów studiów podyplomowych.

Witold Gorzkowski

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w renomowanym biurze rachunkowym w Wieliczce. Specjalizuje się w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencji i sprawozdawczości VAT oraz innych rejestrów i ewidencji pomocniczych. Jego doświadczenie obejmuje również sporządzanie list płac i związanych z nimi dokumentów podatkowych i ZUS, a także prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników dla klientów biura.

Kinga Wójcik

Absolwentka VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, obecnie studiuje Inżynierię Organizacji i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz rejestrów i sprawozdawczości VAT, które zdobyła pracując na rzecz rodzinnej firmy.